| Вага | 1575-1680 кг |
|---|---|
| Розміри | 4780 × 1855 × 1660 мм |
| Колісна база | 2690 mm |
| Модельний рік | 2023 |
| Двигун | 2.0L – 171PS, 2.5L Hybrid – 178PS |
| Режим приводу | 2WD, 4WD |
| Передача | E-CVT, CVT |
| Модель | Deluxe, Prestige, Technology, Premium |
| Походження бренду | Японія |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | 4WD, FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Компактний |
TOYOTA Venza
Діапазон цін: від $35,487 до $49,727
Авторські права на всі відео та фотографії належать GAC TOYOTA Auto Co, Ltd
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.