| Ağırlık | 1510-1609 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4235 × 1825 × 1596 mm |
| Wheelbase | 2650 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity – kWh | 49.92 – kWh, 47.8 – kWh, 57.7 – kWh |
| Electric Motor | Single – 143PS, Single – 184PS |
| Battery Type | Lithium Iron Phosphate |
| Model | 401Km Standard Range Comfort, 401Km Standard Range Deluxe, 401Km Standard Range Prestige, 501Km Long Range Deluxe, 501Km Long Range Prestige, 401Km Standard Premium, 501Km Long Range Premium |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | Sedan |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Compact |
ORA Funky Cat
Fiyat aralığı: $19,519 - $24,932
All videos and pics are copyrighted by Great Wall Auto Group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.