| Ağırlık | 1550-1560 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4518 × 1834 × 1715 mm |
| Wheelbase | 2661 mm |
| Model Year | 2021 |
| Engine | 1.4 Turbo – 141PS |
| Şanzıman | 6-MT, 6-AT |
| Model | PRO Manual Deluxe, PRO Manual Prestige, PRO Auto Prestige |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Şanzıman | Automatic, Manual |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Compact |
Geely Vision X6
Fiyat aralığı: $12,424 - $14,715
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.