| Ağırlık | 1675-1730 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4831 × 1885 × 1494 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2815 mm |
| Güç Aktarma Organları | 1.5L-102PS |
| Battery | LFP-21.1Kwh, LFP-20.3Kwh |
| Electric Motor | Single – 211PS |
| Model | 180 Air, 180 Pro, 180 Max, 180 Max +, 180 Max+ Flagship |
| Marka Menşei | Japan |
| Araç Tipi | Sedan |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Intermediate |
Nissan N6
Fiyat aralığı: $16,352 - $21,263
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.