| Ağırlık | 3305-3390 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5195 × 1994 × 1905 mm |
| Wheelbase | 2920 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery Capacity | LFP-36.8Kwh |
| Electric Motor | Dual-680PS |
| Seater | 6-Seater, 7-Seater |
| Model | Deluxe, Flagship, Deluxe Drone, Flagship Drone |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | 4WD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Marka Menşei | China |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
BYD Formula Leopard Leopard 8
Fiyat aralığı: $60,899 - $66,553
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Corp.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.













Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.