| Ağırlık | 2103-2270 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4880 × 1920 × 1750 mm |
| Wheelbase | 2820 mm |
| Model Year | 2025 |
| Güç Aktarma Organları | 1.5T-156PS |
| Battery | LFP-26.6Kwh |
| Electric Motor | Single – 272PS, Dual-476PS |
| Model | 150 Navi, 150 Navi +, 135 Performanec Laser Radar |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
BYD Sealion07 DM-i
Fiyat aralığı: $25,534 - $30,947
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.





















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.