| Ağırlık | 1750 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4865 × 1832 × 1469 mm |
| Wheelbase | 2871 mm |
| Model Year | 2022 |
| Engine | 1.4 Turbo – 150PS 430PHEV |
| Battery Capacity - kWh | 13 – kWh |
| Şanzıman | 6-DSG |
| Model | GTE Luxury, GTE Prestige |
| Marka Menşei | German |
| Araç Tipi | Sedan |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Volkswagen Magotan GTE PHEV
Fiyat aralığı: $35,774 - $38,030
All videos and pictures are copyrighted by FAW Volkswagen Auto Co., Ltd
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.