| Ağırlık | 2200 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5280 × 2005 × 1945 mm |
| Wheelbase | 3200 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 252PS |
| Şanzıman | 8-AT |
| Model | Prestige, Prestige 70th Anniversary, Supreme |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | MiniVan |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Bestune M9
Fiyat aralığı: $37,614 - $40,888
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.