| Ağırlık | 1880-2055 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4650 × 1920 × 1720 mm |
| Wheelbase | 2830 mm |
| Model Year | 2024, 2023 |
| Electric Motor | Single – 245PS, Single – 224PS, Single – 272PS |
| Battery Capacity | 54.37 – kWh, 67.97 – kWh, 72.1 – kWh, 69.9 – kWh, 80.0 – kWh, 71.8 – kWh, 72.1 – kWh, 95.8 – kWh |
| Battery Type | Lithium Iron Phosphate Battery, Ternary Lithium Battery |
| Sub Group | Plus 70, Plus 60, Plus 80, Plus 90 |
| Model | Shining, Executive, Navi, Tech, Max, Business Edition, Smart Tech, Super Charging, Navi Driving, Leader, Extended Long Range, Ultra Charging |
| Seater | 5-Seater, 7-Seater |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Intermediate |
AION V
Fiyat aralığı: $24,045 - $40,571
All pics and videos are copyrighted by GAC group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.