| Greutate | 2047-2270 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4820 × 1920 × 1750 mm |
| Wheelbase | 2820 mm |
| Model Year | 2024 |
| Engine | PHEV-1.5 T-139PS |
| Transmisie | E-CVT |
| Battery | LFP-18.3Kwh, LFP-36.8Kwh |
| Electric Motor | Single – 197PS, Dual – 401PS |
| Modul Drive | 2WD, 4WD |
| Model | 100Km Elite, 100Km Deluxe, 100Km Prestige, 205Km Flagship, 175Km AWD Flagship |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Marca Origine | China |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Intermediate |
BYD Frigate 07 PHEV
Interval de prețuri: $27,038 până la $39,068
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.