| Greutate | 1320 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4722 × 1835 × 1464 mm |
| Wheelbase | 2715 mm |
| Model Year | 2020 |
| Engine | 1.5 Turbo – 173PS 300TGI |
| Transmisie | 7-DCT |
| Model | Cool, Cool Smart Drive, Cool Sunroof, Cool Smart Drive Supreme |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | Sedan |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Intermediate |
Roewe i6 MAX
Interval de prețuri: $17,972 până la $20,591
All videos and pics are copyrighted by SAIC Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.