| Greutate | 1660 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4264 × 1767 × 1618 mm |
| Wheelbase | 2675 mm |
| Model Year | 2022 |
| Battery Capacity - kWh | 55.6 – kWh |
| Electric Motor | Single – 177PS |
| Model | Comfort, Smart |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Marca Origine | United States |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Compact |
Buick Velite 7
Interval de prețuri: $30,431 până la $33,508
All pics and videos are copyrighted by SGM.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.



















Recenzii
Nu există recenzii până acum.