| Greutate | 1985-2000 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4780 × 1910 × 1657 mm |
| Wheelbase | 2840mm |
| Model Year | 2025 |
| Grupul motopropulsor | REEV 1.5L-98PS, BEV |
| Battery | LFP-64.6Kwh, NCM-80Kwh, LFP-32.6Kwh |
| Electric Motor | Single-204PS |
| Model | Pro, Pro Long Range, Max, Max Long Range |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Intermediate |
SAIC H5
Interval de prețuri: $26,157 până la $32,704
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.























Recenzii
Nu există recenzii până acum.