| Greutate | 2105-2140 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5032 × 1952 × 1500 mm |
| Wheelbase | 3000 mm |
| Model Year | 2026 |
| Engine | REEV 1.5T-156PS |
| Battery Capacity | LFP-40.2Kwh |
| Electric Motor | Single-343PS |
| Modul Drive | RWD |
| Model | Comfort, Deluxe, Comfort Smart Drive, Deluxe Smart Drive, Avenir |
| Tipul de vehicul | Sedan |
| Modul Drive | RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Marca Origine | United States |
| Grupul motopropulsor |
Buick Electra L7
Interval de prețuri: $26,150 până la $33,068
All pics and videos are copyrighted by SGM.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
S-ar putea să-ți placă și…

Cadillac LYRIQ
Interval de prețuri: $44,767 până la $63,113 Selectează opțiunile Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.














Recenzii
Nu există recenzii până acum.