| Greutate | 1600 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4660 × 1880 × 1690 mm |
| Wheelbase | 2715 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 190PS |
| Transmisie | 7-DCT |
| Model | DF31, DF41, Champion Legendary |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Intermediate |
Aeolus AX7
Interval de prețuri: $17,989 până la $22,883
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.