| Greutate | 1525-1575 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4718 × 1880 × 1710 mm |
| Wheelbase | 2772 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 169PS, 2.0 Turbo – 252PS |
| Transmisie | 7-DCT, 8-AT |
| Model | Comfort, Deluxe, Prestige, Flagship |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Intermediate |
Bestune T90
Interval de prețuri: $16,368 până la $24,061
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.