| Waga | 1495-1605 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4375 × 1785 × 1680 mm |
| Wheelbase | 2535 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity – kWh | 38.0 – kWh, 47.04 – kWh |
| Electric Motor | Single – 95PS |
| Model | 320Km Deluxe, 401km Deluxe, 401km Prestige |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Economy and Small |
BYD YUAN Pro
Zakres cen: od $14,406 do $17,113
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.