| Waga | 1540-1695 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4620 × 1855 × 1680 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2690 mm |
| Engine | 2.0L-171PS, 2.0L Hybrid-171PS, 2.5L Hybrid-185PS |
| Transmisja | CVT, E-CVT |
| Drive Model | 2WD, 4WD |
| Model | Urban, Modern, Modern Plus, 20th Anniversary Platinum, Explore, Explore Plus, Explore Flagship, Elite, Elite Plus, Flagship, Deluxe |
| Pochodzenie marki | Japan |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Compact |
TOYOTA RAV4
Zakres cen: od $27,794 do $37,451
All videos and pictures are copyrighted by FAW TOYOTA Auto Co., Ltd
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.