| Weight | 1495-16152 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4295 × 1850 × 1652 mm |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity | 37.9 – kWh, 50.6 – kWh |
| Electric Motor | Single – 136PS |
| Model | 360 Plus, 360 Pro, 460 Pro, 460 Max |
| Kjøretøytype | Sedan |
| Kjøremodus | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Drivlinje | |
| Car Size | Compact |
Baojun Clouds
Price range: $14,406 through $18,617
All videos and pics are copyrighted by SGMW Auto Group.
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.