| Weight | 1600-1630 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4826 × 1909 × 1695 mm |
| Wheelbase | 2805 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 181PS |
| Overføring | 7-DCT |
| Model | Comfort, Deluxe, Prestige |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | MiniVan |
| Kjøremodus | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Geely Jiaji
Price range: $19,609 through $23,374
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.