| Weight | 2450-2550 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5140-5400 × 1928 × 1880-1920 mm |
| Wheelbase | 3200-3430 mm |
| Model Year | 2022 |
| Engine | 2.0 Turbo – 211PS |
| Overføring | 9-AT |
| Model | V 260 Navi, V 260 Prestige, V 260 L Long-wheelbase Prestige, V 260 L Long-wheelbase Deluxe |
| Varemerke Opprinnelse | German |
| Kjøretøytype | MiniVan |
| Kjøremodus | RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Mercedes V Class
Price range: $80,180 through $108,314
All videos and pictures are copyrighted by Mercedes Benz China Limited.
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.