| Weight | 1881 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4510 × 1850 × 1628 mm |
| Wheelbase | 2730 mm |
| Model Year | 2021 |
| Engine | 1.6 Turbo – 200PS |
| Overføring | 8-AT |
| Model | Trio Engine, Trio Engine Deluxe |
| Varemerke Opprinnelse | France |
| Kjøretøytype | SUV |
| Kjøremodus | 4WD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Peugeot 4008 PHEV
Price range: $37,549 through $39,053
All videos and pics are copyrighted by Dongfeng Peugeot Auto Limited.
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.