| Weight | 1535-1735 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4646 × 1843 × 1688 mm |
| Wheelbase | 2725 mm |
| Model Year | 2022, 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 169PS, 2.0 Turbo – 237PS |
| Overføring | 6-AT, 9-AT |
| Kjøremodus | 2WD, 4WD |
| Model | Driving Boarder, Riding Boarder, RS Cross Boarder, RS Defend Boarder, 535T Navi Boarder, 535T Driving Boarder, 535T Riding Boarder, 550T RS Cross Boarder, 550T RS Defend Boarder |
| Varemerke Opprinnelse | United States |
| Kjøretøytype | SUV |
| Kjøremodus | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Chevrolet Equinox
Price range: $28,452 through $40,174
All pics and videos are copyrighted by SGM.
You must be logged in to post a review.

















Reviews
There are no reviews yet.