| Weight | 2350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4586 × 2023 × 1352 mm |
| Wheelbase | 2742 mm |
| Model Year | 2018 |
| Engine | 2.0 Turbo – 326PS |
| Overføring | 8-AT |
| Kjøremodus | 4WD |
| Model | Standard |
| Varemerke Opprinnelse | EU |
| Kjøretøytype | Roadster |
| Kjøremodus | 4WD |
| Expenditure | Luxury |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Polestar 1
$218,045
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.