| Paino | 1265-1318 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4437 × 1804 × 1651 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2625 mm |
| Model Year | 2021 PRO |
| Engine | 1.6L – 125PS |
| Voimansiirto | 5-MT, CVT |
| Model | Flagship, Elite |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic, Manual |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Compact |
Roewe RX3
Hintaluokka: $12,407 - $15,845
All videos and pics are copyrighted by SAIC Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.