| Paino | 1455-1475 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4510 × 1865 × 1650 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2701 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 181PS |
| Voimansiirto | 7-DCT |
| Model | Boyue Cool 1.5TD |
| Sub Category | Smart Comfort, Smart Connection, Smart Connection +, Smart, Smart Prestige |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Geely Boyue
Hintaluokka: $16,827 - $20,591
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.