| Paino | 1495-1605 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4375 × 1785 × 1680 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2535 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity – kWh | 38.0 – kWh, 47.04 – kWh |
| Electric Motor | Single – 95PS |
| Model | 320Km Deluxe, 401km Deluxe, 401km Prestige |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Economy and Small |
BYD YUAN Pro
Hintaluokka: $14,406 - $17,113
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.