| Paino | 1745-1760 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5223 × 1890 × 1473 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 3109 mm |
| Model Year | 2026, 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 237PS |
| Transmission | 10-AT |
| Model | 28T Modern, 28T Deluxe, 28T Prestige, 28T Platinum, 28T Prestige, 28T Premium, 28T Flagship |
| Ajotila | RWD |
| Merkki Alkuperä | United States |
| Ajoneuvon tyyppi | Sedan |
| Ajotila | RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Cadillac CT6
Hintaluokka: $58,877 - $76,882
All videos and pics are copyrighted by SGM.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.