| Paino | 1956-2231 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4730 × 1886 × 1621 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2984 mm |
| Model Year | 2021 |
| Battery Capacity - kWh | 61.5 – kWh, 80.3 – kWh |
| Electric Motor | Single – 273PS, Single – 305PS, Dual – 488PS |
| Ajotila | RWD, AWD |
| Model | Standard RWD, Deluxe Long Range, GT |
| Merkki Alkuperä | United States |
| Ajoneuvon tyyppi | Crossover, SUV |
| Ajotila | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Ford E-Mach
Hintaluokka: $43,444 - $55,624
All pics are copyrighted by Changan Ford Auto Co., Ltd
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.













Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.