| Paino | 1804 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4626 × 1882 × 1688 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2710 mm |
| Model Year | 2021 |
| Engine | 1.5 Turbo – 170PS |
| Voimansiirto | E-CVT |
| Battery Capacity - kWh | 15.1 – kWh |
| Merkki Alkuperä | United States |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Ford Escape PHEV
$31,579
All pics are copyrighted by Changan Ford Auto Co., Ltd
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.













Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.