| Paino | 1375 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4463 × 1813 × 1644 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2640 mm |
| Model Year | 2022 |
| Engine | 1.3 Turbo – 163PS |
| Voimansiirto | CVT |
| Model | Deluxe |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Merkki Alkuperä | United States |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Compact |
Buick Encore GX
$26,991
All pics and videos are copyrighted by SGM.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.