| Paino | 1850-2060 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4630 × 1880 × 1490 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2820 mm |
| Model Year | 2024 |
| Battery Capacity - kWh | LFP-59.52kwh, LFP-72.96kwh |
| Electric Motor | Single – 218PS, Single – 224PS, Dual – 422PS |
| Ajotila | RWD, AWD |
| Model | 505 Wave, 505 Wave Plus, 605 Heat Wave, 550 AWD Heat Wave |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Hatchback |
| Ajotila | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
BYD Seal06 GT
Hintaluokka: $20,571 - $28,090
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.