| Vægt | 1410-1600 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4280 × 1770 × 1570 mm |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery | LFP-45.12Kwh, LFP-60.48Kwh |
| Electric Motor | Single – 95PS, Single – 177PS, Single-204PS |
| Model | 420Km Freedom, 410Km Modern, 502Km Knight |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | Hatchback |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje |
BYD Dolphin
Prisinterval: $15,008 til $18,917
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Group.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.