| Vægt | 1455-1475 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4510 × 1865 × 1650 mm |
| Wheelbase | 2701 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 181PS |
| Transmission | 7-DCT |
| Model | Boyue Cool 1.5TD |
| Sub Category | Smart Comfort, Smart Connection, Smart Connection +, Smart, Smart Prestige |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Geely Boyue
Prisinterval: $16,827 til $20,591
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.