| Vægt | 2011 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4463 × 1834 × 1619 mm |
| Wheelbase | 2729 mm |
| Model Year | 2023, 2022 |
| Battery Capacity - kWh | 73.5 – kWh |
| Electric Motor | Single – 190PS |
| Model | EQA 260 |
| Brand Oprindelse | German |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Mercedes EQA
Prisinterval: $48,391 til $48,421
All videos and pictures are copyrighted by Mercedes Benz China Limited.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.