| Vægt | 1881 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4510 × 1850 × 1628 mm |
| Wheelbase | 2730 mm |
| Model Year | 2021 |
| Engine | 1.6 Turbo – 200PS |
| Transmission | 8-AT |
| Model | Trio Engine, Trio Engine Deluxe |
| Brand Oprindelse | France |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | 4WD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Peugeot 4008 PHEV
Prisinterval: $37,549 til $39,053
All videos and pics are copyrighted by Dongfeng Peugeot Auto Limited.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.