| Vægt | 1560-1637 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4996 × 1866 × 1469 mm |
| Wheelbase | 2905 mm |
| Model Year | 2023, 2022 |
| Engine | 1.5 Turbo – 180PS, 2.0 Turbo – 237PS, 1.5 Turbo – 169PS |
| Transmission | CVT, 9-AT |
| Model | 28T Comfort, 28T Prestige, Avenir, Facelift 25T Motion, 25T Motion, 552T Deluxe, 652T Deluxe, Avenir Comfort, Avenir Flagship |
| Køretøjstype | Sedan |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Brand Oprindelse | United States |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Buick LaCrosse
Prisinterval: $29,447 til $47,436
All pics and videos are copyrighted by SGM.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.













Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.