| Vægt | 1675-1730 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4831 × 1885 × 1494 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2815 mm |
| Drivlinje | 1.5L-102PS |
| Battery | LFP-21.1Kwh, LFP-20.3Kwh |
| Electric Motor | Single – 211PS |
| Model | 180 Air, 180 Pro, 180 Max, 180 Max +, 180 Max+ Flagship |
| Brand Oprindelse | Japan |
| Køretøjstype | Sedan |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Nissan N6
Prisinterval: $16,352 til $21,263
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Group.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.