| Vægt | 1855-1955 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4828 × 1930 × 1616 mm |
| Wheelbase | 2950 mm |
| Model Year | 2024 |
| Battery Capacity | LFP – 60kWh, NCM – 85kWh |
| Electric Motor | Single-326PS, Dual-462PS |
| Model | 60kwh RWD, 85kwh RWD, 60kwh AWD, 85kwh AWD |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Onvo L60
Prisinterval: $31,113 til $38,481
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.

























Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.