| Vægt | 1525-1575 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4718 × 1880 × 1710 mm |
| Wheelbase | 2772 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 169PS, 2.0 Turbo – 252PS |
| Transmission | 7-DCT, 8-AT |
| Model | Comfort, Deluxe, Prestige, Flagship |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Bestune T90
Prisinterval: $16,368 til $24,061
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.