| Weight | 1325 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4710 × 1795 × 1455 mm |
| Wheelbase | 2670 mm |
| Model Year | 2022, 2024 |
| Engine | 1.5 Turbo – 181PS |
| Gear Box | 7-DCT |
| Model | Cool Champion, Cool Switching, Cool Thunder, Cool Wind Chasing |
| Brand Origin | China |
| Vehicle Type | Sedan |
| Drive Mode | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Gear Box | Automatic |
| Powertrain | |
| Car Size | Compact |
Geely Binray
Price range: $14,699 through $17,972
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.