| Weight | 2765-2868 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5200 × 2025 × 1814 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3090 mm |
| Powertrain | PHEV 1.5T-150PS, BEV |
| Battery | LFP-98Kwh, LFP-120Kwh, LFP-44.5Kwh, NCM-65Kwh |
| Electric Motor | Dual-646PS, Dual-496PS, Dual-517PS |
| Model | Ultra, Ultra +, Max |
| Brand Origin | China |
| Vehicle Type | SUV |
| Drive Mode | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Gear Box | Automatic |
| Powertrain | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Voyah-TaishanX8
Price range: $50,724 through $65,293
All videos and pics are copyrighted by GMW Auto
You must be logged in to post a review.
You may also like…

Zeekr 9X
Price range: $78,020 through $100,460 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page







Reviews
There are no reviews yet.