| Weight | 2099-2227 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4725 × 1900 × 1636 mm |
| Wheelbase | 2900 mm |
| Model Year | 2024 |
| Battery Capacity | LFP-77kwh, LFP-79kwh, NCM-109kwh |
| Electric Motor | Single-292PS, Single-313PS, Dual-435PS |
| Drive Mode | RWD, AWD |
| Model | Long Range Comfort, Long Range Super Charge, Extended Long Range Comfort, Global AWD |
| Brand Origin | China |
| Vehicle Type | SUV |
| Drive Mode | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Gear Box | Automatic |
| Powertrain | |
| Car Size | Intermediate |
Voyah Bosom Friend
Price range: $29,609 through $35,624
You must be logged in to post a review.













Reviews
There are no reviews yet.