| Weight | 1081-1151 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4070 × 1690 × 1540 mm |
| Wheelbase | 2420 mm |
| Model Year | 2023 |
| Electric Motor | Single – 54PS, Single – 95PS |
| Model | 318 Lite, 318, 401 Lite, 401 |
| Brand Origin | China |
| Vehicle Type | Hatchback |
| Drive Mode | FWD |
| Expenditure | Budgeted |
| Gear Box | Automatic |
| Powertrain | |
| Car Size | Economy and Small |
NETA AYA
Price range: $11,098 through $13,353
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.