| Weight | 1800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4500 × 1870 × 1655 mm |
| Wheelbase | 2820 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity | 58.86 – kWh |
| Electric Motor | Single – 163PS |
| Model | Family Edition, Family Pro, Parent-Child, Parent-China Pro |
| Brand Origin | China |
| Vehicle Type | MiniVan |
| Drive Mode | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Gear Box | Automatic |
| Powertrain | |
| Car Size | Intermediate |
ARCFOX Koalas
Price range: $19,820 through $25,534
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.